BİLGİ FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi belirtmek için lütfen yandaki formu doldurunuz.

Ayrıca bizimle aşağıdaki telefon numaralarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

+90 212 425 60 77~80

EOS MASKE

Nefes varsa hayat vardır; hayatı riske atma!

Kişisel koruyucu donanımlarının güvenilirliği her zaman önem arz eden bir konu iken; günümüzde yaşanan Korona virüs salgını bu konuya daha çok dikkatleri çekmektedir. Kişisel koruyucu donanımların serbest dolaşımına ilişkin usul ve esaslar 2016/425(EU) yönetmeliğinde açıklanmıştır. Yönetmelikte; kullanılan her bir kişisel koruyucu ekipmanın (maske, eldiven, gözlük, tulum, kask, ayakkabı vs.) CE belgesi taşıması gerektiği belirtilmiştir. CE belgesi Avrupa Birliği sınırları içinde satılan ürünler için sağlık, güvenlik ve çevre koruma standartlarına uygunluğu ifade eden en önemli ölçütlerden biridir.

Kişisel koruyucu donanımlarının tasarım ve üretiminde, kullanıcıların sağlık ve güvenliğinin korunması bizim de en önemli parametremizdir. EOS markası olarak maskemizi Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi (ÜTS) ile entegre bir şekilde üretiyoruz. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz ÜTS Belge numaramız; 2667269361041.

Uzman kadromuz ve yoğun çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan maskemiz ile Avrupa standartlarında, CE ve Sağlık Bakanlığı No:34/TCSM/4513-0 belgelerini almaya da hak kazandık. Markamız bünyesinde; filtreli olarak EN 14683 + AC 2019 standartlarında sertifikalı Tip I (hastalar ve sağlıklı insanlar) ve Tip II (sağlık personeli) ve Tip IIR (sağlık personeli) maskelerinin de üretimini gerçekleştiriyoruz.

CE ve Sağlık Bakanlığı No:34/TCSM/4513-0 belgelerine sahip EOS maskemizin özellikleri nelerdir?

EOS Maske;

Ultrasonik dikiş ile el değmeden üretilir.
3 katlı bir yapıya sahiptir.
Tek kullanımlıktır.
Nonwoven olan üst kısımlarında yumuşak PP kaplı, konforlu, burun formuna kolaylıkla ayarlanabilir tel bulunur.
Kolay nefes alınabilir şekilde üretilir.
Fiberglas ve lateks içermez.
Esnek kulak lastiklerimiz sayesinde uzun süreli kullanımlarda maske lastikleri kulağı rahatsız etmez.
Kopma, yırtılma gibi durumlar ile karşılaşılmaz.
Hipoallerjiktir.
Yerli üretimdir.
Kutu üzerindeki bilgilendirmelerde Braille alfabesinden yararlanılmıştır.

EOS MASKE NASIL KULLANILIR?

Maske takılmadan önce eller en az 20 saniye sabunla yıkanır ve iyice kurulanır. Maskenin katlı kısmı dış tarafta kalacak, üst taraftaki metal şerit burun köprüsünün üzerine gelecek şekilde takılır. Maskenin yanlarındaki lastikler kulağa geçirilir. Maskenin üst tarafındaki metal şerit burun köprüsünün üzerine hafifçe bastırılarak yerleştirilir. Maske burun, ağız ve çeneyi tamamen kapatacak, kenarlarından hava geçişine izin vermeyecek şekilde yüze göre ayarlanır.