BİLGİ FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi belirtmek için lütfen yandaki formu doldurunuz.

Ayrıca bizimle aşağıdaki telefon numaralarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

+90 212 425 60 77~80

BİZ KİMİZ?

Sağlıklı kalın istiyoruz…

Kaliteli ve güvenilir maske denildiğinde akla gelecek ilk markayız. Üretim standartlarımız bakımından kaydadeğer birçok sertifikaya sahip olan ürünlerimiz ile “her zaman daha iyisi” mottosuyla ilerliyor, her sektörde bizde varız diyoruz! EOS maskemizi yılların verdiği tecrübe ve güce sahip olan Enmak Group bünyesinde üretiyoruz. Bunların yanı sıra “sosyal marka” olma yolunda da ilk adımımızı atarak, EOS maske kutularımıza görme engelli bireyler için Braille Alfabesi ekledik. Herkes tarafından ulaşılabilir olmayı istedik. Herkesin hayatına dokunarak sağlığını korumak… Hikayemiz de böyle başladı zaten.


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Sağlığınızı korumak için buradayız…

EOS markası olarak geçmişten getirdiğimiz 33 yıllık tecrübemiz ve firmamızın sahip olduğu deneyim ile önem verdiğiniz tüm koşullarda kusursuz bir iş birlikteliği yaşayabilmeniz için varız. İhtiyaç duyduğunuz kaliteli, sertifikalı hijyen ve sterilizasyonlu maskeleri en uygun fiyatlarla ve kusursuz teslimat şartları ile sizlere sunuyoruz. Müşteri ihtiyaç ve isteklerine önceleyen bir marka olarak satış öncesi ve sonrasında sizlerin tüm taleplerini dinliyor, en hızlı ve kolay şekilde ihtiyacınız olan EOS maskeleri sizlerle buluşturuyoruz. Tüm bunların ışığında;

Güvenilir markamızla,
33 yılın verdiği tecrübemizle,
Fiyat performans dengemizle,
Sorunsuz teslimat şartlarımız ve
Satış sonrası desteğimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmak ve sağlığınızı korumak için buradayız.


TEMEL DEĞER VE İLKELERİMİZ

Müşteri odaklılık,
Çözüm Odaklılık,
Güvenilirlik,
Yenilikçilik,
Proaktiflik,
Sebatkarlık.

“Bu değerlerin ışığında koşulsuz müşteri memnuniyetini, sorumluluk bilincine sahip olmayı, topluma katma değer yaratmayı ilke edindik.”